Cały nasz sprzęt objęty jest gwarancją na wypadek awarii maszyny*

Sprzedaż maszyny

Sodineg posiada 30-letnie doświadczenie w zakupie i sprzedaży używanego sprzętu budowlanego, ciężarówek, urządzeń dźwigowych i części zamiennych.
Nasz zespół stale inwestuje we Francji i za granicą, aby jak najlepiej poznać rynki wtórne oraz zapewnić efektywność i skuteczność usług.

Kupujemy ponad 600 sztuk sprzętu rocznie, głównie od prywatnych firm, grup i instytucji samorządowych we Francji i Europie. Odkupujemy również maszyny na części zamienne, a także wszelkie urządzenia, takie jak łyżki, chwytaki, skrzynie ładunkowe, chwytaki do drewna, kruszarki...

Większość sprzętu znajduje się w Neuville st Amand, gdzie można znaleźć: koparki i ładowarki gąsienicowe i kołowe o dowolnym tonażu, równiarki, buldożery, zagęszczarki, wywrotki, koparko-ładowarki, wózki widłowe, ładowarki teleskopowe, dźwigi myjące, ciężarówki, ciągniki, mieszarki, kruszarki i przesiewacze.

Posiadamy również produkty największych marek uznanych w świecie inżynierii lądowej i transportu towarów, takich jak Caterpillar , Liebherr, Volvo, Komatsu, Hitachi, Kobelco, JCB, Hyundai, Doosan, Case, New Holland, Manitou, Bomag, Dynapac, PPM, Terex, Grove, Fuchs, Sennebogen, Renault, Mercedes, Scania, Iveco i wiele innych.

Jesteś Sprzedawcą? Jesteśmy zainteresowani Twoimi maszynami i urządzeniami, niezależnie od roku, stanu i marki.
Zapraszamy do kontaktu mailowego na adres f.sodineg@gmail.com
Nasi menadżerowie skontaktują się z Tobą jak najszybciej.
Oferujemy również usługę bezpłatnej dystrybucji Twoich maszyn za pośrednictwem naszej sieci.

Poprzednia sprzedaż

*dla maszyn mających mniej niż 10 lat - ** Kilometry i godziny nie są gwarantowane

Sodineg 2024 - Zdjęcia - Warunki sprzedaży - Informacje prawne - Polityka prywatności - Zarządzanie plikami cookie

Double-Y