kategorie
sprzęty do robót ziemnych

SPRZĘTY DO ROBÓT ZIEMNYCH

tir-y

TIR-y

recykling / materiały kopalniane / beton

RECYKLING / MATERIAŁY KOPALNIANE / BETON

sprzęty do robót drogowych

SPRZĘTY DO ROBÓT DROGOWYCH

sprzęty do rozbiórki

SPRZĘTY DO ROZBIÓRKI

urządzenia do podnoszenia / przenoszenia

URZĄDZENIA DO PODNOSZENIA / PRZENOSZENIA

Sodipièces TP

Sodipièces TP

kontenery / bungalowy

KONTENERY / BUNGALOWY

sprzęty do terenów zielonych / rolniczych / leśnych

SPRZĘTY DO TERENÓW ZIELONYCH / ROLNICZYCH / LEŚNYCH

samochody klasyczne

SAMOCHODY KLASYCZNE

Sodineg smiley

Smile

Zobacz wszystkie maszyny dostępne na placu
Jesteś tutaj:
  1. Sodineg France
  2. >
  3. Ładowarki

ladowarka używane

Ładowarka kołowa lub gąsienicowa zwana także Trax to maszyny inżynieryjne stosowane zwykle na budowach, w kamieniołomach, w kopalniach lub w przemyśle, na farmach, w parkach ... w zależności od ich wielkości. Jego główna specyfika polega na jego zdolności do szybkiego transportu i przenoszenia znacznej ilości materiałów z jednego punktu do drugiego.

Dalej

(** Kilométrage et heures non garanties)


Architektura


Ładowarka, spychacz lub Trax jest wyposażony w odpowiednie ramię podnoszące z łyżką o zmiennej pojemności od 600 litrów do 6 metrów sześciennych objętości, w zależności od czynności, do której będzie przeznaczony.
Może być wyposażony w czujniki obciążenia, GPS, manipulatory, szybkozłącze do zmiany wyposażenia poprzez dostosowanie łyżki 4-w-1, łyżki GHD, widelców, sprzętu ogrodniczego, takiego jak miotły, kosiarka ...

posługiwać


się Ładowarką mogą być opony lub gąsienice i zostaną one dostosowane do końcowego zastosowania. Wybieramy ładowarkę zgodnie z rodzajem terenu, na przykład jeśli teren jest niestabilny i nie wymaga dużego ruchu, zwrócimy się do ładowarki gąsienicowej, która również zagęści ziemię. Ładowarka kołowa częściej używana ze względu na swoją zwrotność i zdolność do poruszania się pozwoli na intensywne użytkowanie w kamieniołomach, w przemyśle, będzie używana do załadunku lub rozładunku obszarów portowych i spółdzielni zbożowych ... do przeładunku wszystkich produktów. W zależności od dostępności kompaktowe ładowarki będą preferowane w obszarach miejskich lub wąskich do przenoszenia i przewożenia materiałów (piasek, żwir, kamyki, bitum ...).

Zbiory


W SODINEG możesz znaleźć gamę kompaktowych, mini, kołowych lub gąsienicowych ładowarek takich marek, jak Volvo, Liebherr, Komatsu, Caterpillar, Case, Bobcat, Gehl, Atlas, Terex Wiedemann Hyundai, Luigong, doosan….

Rue de la Fère 02100 Neuville-Saint-Amand - 0033 (0)3 23 04 00 68

*dla maszyn mających mniej niż 10 lat

Sodineg 2022 - Zdjęcia - Warunki sprzedaży - Informacje prawne - Polityka prywatności - Zarządzanie plikami cookie

Double-Y