kategorie
sprzęty do robót ziemnych

SPRZĘTY DO ROBÓT ZIEMNYCH

tir-y

TIR-y

recykling / materiały kopalniane / beton

RECYKLING / MATERIAŁY KOPALNIANE / BETON

sprzęty do robót drogowych

SPRZĘTY DO ROBÓT DROGOWYCH

sprzęty do rozbiórki

SPRZĘTY DO ROZBIÓRKI

urządzenia do podnoszenia / przenoszenia

URZĄDZENIA DO PODNOSZENIA / PRZENOSZENIA

Sodipièces TP

Sodipièces TP

kontenery / bungalowy

KONTENERY / BUNGALOWY

sprzęty do terenów zielonych / rolniczych / leśnych

SPRZĘTY DO TERENÓW ZIELONYCH / ROLNICZYCH / LEŚNYCH

samochody klasyczne

SAMOCHODY KLASYCZNE

Sodineg smiley

Smile

Zobacz wszystkie maszyny dostępne na placu

Koparka kołowa używane

Koparki kołowe lub koparki kołowe to ciężki sprzęt budowlany lub maszyny budowlane wyposażone w opony z kategorii sprzętu do robót ziemnych niezbędne w pracach publicznych, pozwalające im poruszać się po większości płaskiego terenu z większą prędkością ruchu, co jest ważne niż ich kongenery wyposażone w gąsienice.

Dalej

(** Kilométrage et heures non garanties)


Architektura


Bardziej nowoczesne i łatwiejsze w utrzymaniu, mają obracającą się o 360° kabinę, która zapewnia im większą zwrotność i współpracują z siłownikami hydraulicznymi. Aby przeciwdziałać brakowi równowagi, w koparkach kołowych często montuje się lemiesz i hydrauliczne szczęki opuszczające się na ziemię, aby zwiększyć stabilność podczas manewrów z boku na bok


Posługiwać się


Ich celem jest kopanie długich, głębokich otworów w rekordowym czasie za pomocą łyżki połączonej z ramieniem i wysięgnikiem, które tworzą ramię hydrauliczne. Nadają się do prac ziemnych takich jak np. budowa rowów lub fundamentów pod budynki, rozbiórki, leśnictwo, górnictwo jako rozminowanie i czyszczenie, które są bardzo przydatne do oczyszczania rzek odpowiadających pracom wykopaliskowym.


Nasz magazyn


Wejścia i wyjścia są cykliczne, więc możemy nie mieć w tej chwili tego, czego szukasz, więc nie wahaj się od czasu do czasu wracać, aby zobaczyć nasze zapasy. Posiadamy również szeroką gamę używanych koparek kołowych. Główne regularnie sprzedawane koparki kołowe to modele: Liebherr A910 compact, Mecalac 10 MX, Komatsu W95 PW118, Caterpillar M312, Terex Atlas 1404, Case 788, Volvo EW 60E, Schaeff SMB 2041, Doosan DX170, Risa RSX 120, Poclain 61P, Gallmac WMW 15, Hyundai R140, Sennebogen 830, Atlas 250MH, Fuchs MHL 360, Kurukawa W730LS, O&K MH6, Yanamr B50 i Peljob EB706.

Rue de la Fère 02100 Neuville-Saint-Amand - 0033 (0)3 23 04 00 68

*dla maszyn mających mniej niż 10 lat

Sodineg 2022 - Zdjęcia - Warunki sprzedaży - Informacje prawne - Polityka prywatności - Zarządzanie plikami cookie

Double-Y