kategorie
sprzęty do robót ziemnych

SPRZĘTY DO ROBÓT ZIEMNYCH

tir-y

TIR-y

recykling / materiały kopalniane / beton

RECYKLING / MATERIAŁY KOPALNIANE / BETON

sprzęty do robót drogowych

SPRZĘTY DO ROBÓT DROGOWYCH

sprzęty do rozbiórki

SPRZĘTY DO ROZBIÓRKI

urządzenia do podnoszenia / przenoszenia

URZĄDZENIA DO PODNOSZENIA / PRZENOSZENIA

Sodipièces TP

Sodipièces TP

kontenery / bungalowy

KONTENERY / BUNGALOWY

sprzęty do terenów zielonych / rolniczych / leśnych

SPRZĘTY DO TERENÓW ZIELONYCH / ROLNICZYCH / LEŚNYCH

samochody klasyczne

SAMOCHODY KLASYCZNE

Sodineg smiley

Smile

Zobacz wszystkie maszyny dostępne na placu
Jesteś tutaj:
  1. Sodineg France
  2. >
  3. Buldożery

Buldożer używane

Spycharki zwane również spychaczami lub pchaczami to ciągniki gąsienicowe w kategorii sprzętu do robót ziemnych. Są bardzo podobne do ładowarek gąsienicowych, ale buldożery nie ładują się, ale działają jak pchacz, mają bardziej imponujący łańcuch łańcuchowy, który zapewnia lepszą przyczepność do podłoża, a tym samym lepsze osiągi. Lemiesze mogą się różnić w zależności od materiałów, a mianowicie istnieją różne wersje z lemieszem kątowym, lemieszem uchylnym, lemieszem składanym, lemieszem obrotowym itp.

Dalej

(** Kilométrage et heures non garanties)


Architektura


Spycharki mają mocne i solidne podwozie nisko nad ziemią, z kabiną na górze i silnikiem z przodu. Z przodu maszyny opływowy lemiesz jest sterowany przez dwa hydrauliczne ramiona, które umożliwiają jego podnoszenie lub opuszczanie. Z tyłu można zamontować zrywak jednozębny lub trzyzębny, który posłuży do otwarcia terenu po przejeździe.


Posługiwać się


Ostrze w dolnym położeniu umożliwia zgarnianie na głębokość od 20 do 30 cm umożliwiając poziome roboty ziemne. W pozycji pośredniej roboty ziemne można regulować w wybranych warstwach. Istnieją również spycharki kątowe, które ustawiają lemiesz w kierunku maszyny. Z tyłu istnieje możliwość zamontowania spulchniacza umożliwiającego zrywanie ze zmienną liczbą redlic. Umożliwia to wyrównywanie terenu, usuwanie wierzchniej warstwy gleby, wyrównywanie terenu, usuwanie drzew, pchanie zgarniaczy, a nawet ciągnięcie pługów.


Nasz asortyment


Wejścia i wyjścia są cykliczne, więc możemy nie mieć w tej chwili tego, czego szukasz, więc nie wahaj się od czasu do czasu wracać, aby zobaczyć nasze zapasy. Posiadamy również szerokągamę używanych spycharek, od najlżejszych do najcięższych i wszystkich marek, w tym Caterpillar, Komatsu, Liebherr, Fiat Hitachi, Case, Shantui i Fiat Allis.

Rue de la Fère 02100 Neuville-Saint-Amand - 0033 (0)3 23 04 00 68

*dla maszyn mających mniej niż 10 lat

Sodineg 2022 - Zdjęcia - Warunki sprzedaży - Informacje prawne - Polityka prywatności - Zarządzanie plikami cookie

Double-Y