kategorie
sprzęty do robót ziemnych

SPRZĘTY DO ROBÓT ZIEMNYCH

tir-y

TIR-y

recykling / materiały kopalniane / beton

RECYKLING / MATERIAŁY KOPALNIANE / BETON

sprzęty do robót drogowych

SPRZĘTY DO ROBÓT DROGOWYCH

sprzęty do rozbiórki

SPRZĘTY DO ROZBIÓRKI

urządzenia do podnoszenia / przenoszenia

URZĄDZENIA DO PODNOSZENIA / PRZENOSZENIA

Sodipièces TP

Sodipièces TP

kontenery / bungalowy

KONTENERY / BUNGALOWY

sprzęty do terenów zielonych / rolniczych / leśnych

SPRZĘTY DO TERENÓW ZIELONYCH / ROLNICZYCH / LEŚNYCH

samochody klasyczne

SAMOCHODY KLASYCZNE

Sodineg smiley

Smile

Zobacz wszystkie maszyny dostępne na placu

Koparka gąsienicowa używane

Koparki hydrauliczne na gąsienicach lub koparki na gąsienicach to ciężki sprzęt budowlany lub maszyny budowlane wyposażone w gąsienice w kategorii sprzętu do robót ziemnych i niezbędne w pracach publicznych. Pozwalają na poruszanie się po każdym terenie bez obawy o utratę przyczepności, niestety prędkość poruszania się jest bardziej ograniczona.

Dalej

(** Kilométrage et heures non garanties)


Architektura


Coraz częściej są kompaktowe i posiadają obrotową o 360° kabinę, która zapewnia im większą widoczność i zwrotność dzięki ramieniu i łyżce dostosowanej do wielkości koparki. Siłowniki hydrauliczne mają wystarczającą moc do wykonywania prac ziemnych. Wyposażenie może się różnić w zależności od zastosowania, możemy wyróżnić wysięgniki o zmiennym locie, monobloki, wysięgnik stopki i wysięgnika górnego, ramię teleskopowe, ramię manipulacyjne itp. Można również dostosować dodatkowe przewody hydrauliczne, nisko i wysokociśnieniowe, przewód BRH, przewód rotacyjny, przewód podwójnego przepływu, przewód szybkozłącza... We Francji
zawory bezpieczeństwa są montowane na większości ramion i belek równoważących, a wszystkie modele mogą być wyposażony w katalizatory, AD Blue, kamerę cofania, czujniki i oświetlenie.


Posługiwać się


Ich celem jest kopanie długich, głębokich otworów w rekordowym czasie przy użyciu sprzętu takiego jak łyżka, łamacz kamieni, ząb połączony z ramieniem łyżki i wysięgnikiem tworzącym ramię hydrauliczne. Nadają się do robót ziemnych, kopania rowów, czyszczenia, fundamentowania, rozbiórki, leśnictwa, górnictwa i rozminowywania.


Nasz magazyn


Wejścia i wyjścia są cykliczne, więc możemy nie mieć w tej chwili tego, czego szukasz, więc nie wahaj się od czasu do czasu wracać, aby zobaczyć nasze zapasy. Posiadamy szeroką gamę używanych koparek gąsienicowych. Ale naszymi najbardziej poszukiwanymi modelami są Caterpillar 320D, Case CX130, Hitachi EX355, Liebherr R914, Komatsu PC210, Hyundai ROBEX 400, Jcb JS 145, Volvo EC220, Doosan DX180, Fiat Hitachi FH200, Mecalac 8MCR, Kobelco SK115, New Holland E135 , Atlas 1804, Pristeman VC20, Neuson 12002, Remu Big Float 800 i Poclain 75CKB.

Rue de la Fère 02100 Neuville-Saint-Amand - 0033 (0)3 23 04 00 68

*dla maszyn mających mniej niż 10 lat

Sodineg 2022 - Zdjęcia - Warunki sprzedaży - Informacje prawne - Polityka prywatności - Zarządzanie plikami cookie

Double-Y