kategorie
sprzęty do robót ziemnych

SPRZĘTY DO ROBÓT ZIEMNYCH

tir-y

TIR-y

recykling / materiały kopalniane / beton

RECYKLING / MATERIAŁY KOPALNIANE / BETON

sprzęty do robót drogowych

SPRZĘTY DO ROBÓT DROGOWYCH

sprzęty do rozbiórki

SPRZĘTY DO ROZBIÓRKI

urządzenia do podnoszenia / przenoszenia

URZĄDZENIA DO PODNOSZENIA / PRZENOSZENIA

Sodipièces TP

Sodipièces TP

kontenery / bungalowy

KONTENERY / BUNGALOWY

sprzęty do terenów zielonych / rolniczych / leśnych

SPRZĘTY DO TERENÓW ZIELONYCH / ROLNICZYCH / LEŚNYCH

samochody klasyczne

SAMOCHODY KLASYCZNE

Sodineg smiley

Smile

Zobacz wszystkie maszyny dostępne na placu
Jesteś tutaj:
  1. Sodineg France
  2. >
  3. Spółka

Spółka

Od momentu powstania w 1996 r. spółka SODINEG France zajmuje się zakupem i sprzedażą używanych maszyn do robót publicznych i pojazdów ciężarowych przeznaczonych na import i eksport oraz wynajmem i transportem tych maszyn. Jest to dziś największa niezależna firma na północy Francji zajmująca się tą działalnością.

Sodineg

SODINEG - imponujący park maszynowy


Położona na północy Francji w SAINT-QUENTIN, zaledwie godzinę drogi od Paryża, spółka SODINEG posiada na sprzedaż ponad 300 maszyn do robót publicznych i pojazdów ciężarowych.

SODINEG - dynamiczny zespół


Spółka jest rozpoznawalna dzięki swojemu profesjonalnemu podejściu, dynamice i reklamie, zarówno w prasie jak i na targach międzynarodowych, w których uczestniczyła, np. BAUMA w Monachium, BAUMA w Szanghaju, CONEXPO w Las Vegas, INTERMAT w Paryżu, Hillhead w Anglii, SMOPYC w Sarragossie, SAIE w Bolonii, Targi w Algierze.

SODINEG - Szeroka oferta


Dzięki dużemu wyborowi sprzętu, możemy zaoferować Państwu szeroką gamę produktów i części zamiennych. Realizujemy dostawy głównie dla firm francuskich i europejskich oraz dużych grup, co pozwala nam na identyfikowalność sprzedawanych sprzętów.

Oto najbardziej znane marki, których produkty sprzedajemy:

CATERPILLAR – LIEBHERR – KOMATSU – KOBELCO – CASE – HYUNDAI – AMMMAN – BELL – BOBCAT – BOMAG - DOOSAN DAEWOO – DEMAG – DYNAPAC – GROVE – JCB – MONTABERT - PINGUELLY HAULOTTE – VOGELE – VOLVO –MERCEDES – MAN – RENAULT – DAF...

jeśli szukacie Państwo konkretnego sprzętu, którego nie mamy na sprzedaż, jesteśmy w stanie, dzięki naszej sieci specjalistów we Francji i za granicą, przedstawić Państwu propozycje na najlepszych warunkach.

SODINEG - solidne know-how


Dzięki prawie 20-letniemu doświadczeniu, zespół Sodineg doradzi Państwu w wyborze i zaspokoi Państwa potrzeby.

Od momentu powstania w 1996 r. spółka SODINEG France zajmuje się zakupem i sprzedażą używanych maszyn do robót publicznych i pojazdów ciężarowych przeznaczonych na import i eksport oraz wynajmem i transportem tych maszyn. Jest to dziś największa niezależna firma na północy Francji zajmująca się tą działalnością.

SODINEG - zindywidualizowana obsługa


Za pośrednictwem naszych partnerów możemy zaoferować Państwu montaż wyposażenia i/lub dodatkowe opcje, przemalowanie maszyn na Państwa kolory wraz z logo oraz różne usługi, takie jak: opony, części eksploatacyjne, mechanika, usługi blacharskie...

SODINEG - obsługa w zakresie spedycji i dostaw za granicę


Dzięki strategicznemu położeniu na północ od Paryża, SODINEG oferuje swoim klientom korzyści wynikające z bliskości największych europejskich portów, takich jak Rotterdam, Antwerpia, Zeebrugge, Dunkierka, Rouen, Hawr…

SODINEG zapewnia terminowe realizacje i optymalne koszty transportu.
Dzięki ścisłej współpracy ze spedytorami, SODINEG oferuje swoim klientom standardowy i ponadnormatywny transport towarów na najlepszych warunkach.
Rue de la Fère 02100 Neuville-Saint-Amand - 0033 (0)3 23 04 00 68

*dla maszyn mających mniej niż 10 lat

Sodineg 2022 - Zdjęcia - Warunki sprzedaży - Informacje prawne - Polityka prywatności - Zarządzanie plikami cookie

Double-Y